שלחו SMS חינם ונחזור אליכם בהקדם
מיני בר מים מיני בר מים

סנני מים מרכזיים  הכוללים הוספת מינרלים למים - בלעדי לאבידר מערכות מים
עכשיו במבצע מיוחד 


מגן אבנית מרכזי מגן אבנית מרכזי

חיים בבית ללא אבנית !!!
התקינו עכשיו מגן אבנית מרכזי+מינרלים


סנני מים סנני מים

סנני מים במחירים אטרקטיבים במיוחד
אם לא מצאתם את הסננים המתאימים לכם התקשרו עכשיו


סנן פילטר לתמי 4 סנן פילטר לתמי 4

חדש  באבידר מערכות מים
ערכת סנן המיועדת למיני בר של תמי 4 -FAMILY ו- PRIMO

לא תאמינו כמה כסף אפשר לחסוך!!!


מחסנית להחלפה לפילטר  מחסנית להחלפה לפילטר
סט מחסניות לסנן גרין טל .slr .נועם . 

איכות המים בישראל

לפני שתקראו מאמר זה, או כל מאמר אחר בנושא המים בישראל, להלן כמה מושגי יסוד:

כלוריד - יון (אטום) הנוצר מהתפרקות המלחים במים. הכלוריד מהווה מדד לריכוז המלחים במים בכלל ובמי השתייה בפרט. לפי התקן בישראל הריכוז המותר הוא עד 600 מ"ג לליטר - לעומת 250 באירופה ובארצות הברית

חנקות - תרכובת חנקן מחומצנת אשר יכולה באחוז גבוה לגרום לבעיות בריאותיות, בד"כ מעידה על זיהום אורגני של המים. הריכוז המותר בארץ לחנקות הוא 45 מ"ג לליטר - לעומץ 45 באירופה ובארצות הברית.

עכירות - מדד לתלילות המים. מדד העכירות נותן לנו מידע על נוכחות של חומרים, מזהמים בד"כ המשפיעים בד"כ על איכות המים ועל תהליך החיטוי במים

חיטוי - תהליך של קטילת חיידקים ומחוללי מחלות שונים כגון בקטריות וכד', אשר נעשה בד"כ ע"י הוספה של חומרים למים או הקרנה אולטרה סגולית.

מי השתייה בישראל מגיעים משני מקומות עיקריים - מי תהום ומים עיליים.

 

לצערינו, הטיפול במי התהום בארץ בעייתי יותר מבארצות אחרות מאחר ומקורות האקוויפרים העיקריים הם אקוויפר החוף, הסובל ממליחות גבוהה ומעלה את כמות הכלורידים ואקוויפר ההר סובל מזרימת ביובים וזבל אורגני מאזורים חקלאיים באזור המחלחל לתוך המים ומגדיל את הסיכון בשתיית המים.

אוסמוזה הפוכה היא שיטה חדשנית לטיהור מים, בשיטה זו יש 5 שלבים לסינון המים: סנן מיקרוני לסינון מוצקים, מטהר פחם לספיחת גזים כגון כלור, מטהר פחם פעיל לשמירה על טעם המים, מיכל לאגירת המים למניעת זיהומים ומחלות ומטהר פחם גרגירי גם כן לשמירת טעם המים ולמניעת ריחות וטעם לוואי.


המים העיליים לעומת זאת, בעיקרם נמצאת הכנרת, שם בד"כ קל יותר לשלוט על זיהומים שונים במים, אך בגלל גודל מדינת ישראל וצפיפות האוכלוסין באזור הכנרת אשר גורם ליצור כמות גדולה של שפכים ביתיים, חקלאיים ותעשייתיים אשר נשפכים לאדם והופכים אותו לחשוף למקורות זיהום לא מעטים.

אין ספק שמדינת ישראל מנסה כבר שנים רבות להלחם בתופעות אלה ולתת פתרונות שונים לאיכות המים, אך עד שנדע בבטחון מלא מה איכות המים שאנו מכניסים לגוף ומה הם מכילים, עדיף, לדעתנו, לנהוג בטחון נוסף ולהוסיף בבית מיני בר מים,  סנני מים שונים, פילטרים וכד', אשר מחירם לא גבוה במיוחד אך נותנים לנו תחושת ביטחון רבה יותר לגבי המים שאנו מכניסים לגופינו

 
רכשו עוד היום מיני בר מים מהמומחים לנושא. אבידר מערכות מים, גם אתה תקבל טיפה יותר!