שלחו SMS חינם ונחזור אליכם בהקדם
מיני בר מים מיני בר מים

סנני מים מרכזיים  הכוללים הוספת מינרלים למים - בלעדי לאבידר מערכות מים
עכשיו במבצע מיוחד 


מגן אבנית מרכזי מגן אבנית מרכזי

חיים בבית ללא אבנית !!!
התקינו עכשיו מגן אבנית מרכזי+מינרלים


סנני מים סנני מים

סנני מים במחירים אטרקטיבים במיוחד
אם לא מצאתם את הסננים המתאימים לכם התקשרו עכשיו


סנן פילטר לתמי 4 סנן פילטר לתמי 4

חדש  באבידר מערכות מים
ערכת סנן המיועדת למיני בר של תמי 4 -FAMILY ו- PRIMO

לא תאמינו כמה כסף אפשר לחסוך!!!


מחסנית להחלפה לפילטר  מחסנית להחלפה לפילטר
סט מחסניות לסנן גרין טל .slr .נועם . 

איך בוחרים מיני בר מים

מיני בר מים הוא אביזר שנמצא כמעט בכל בית בישראל, ואם הוא לא נמצא בוודאי חשבתם כבר לרכוש אחד.
לפני שאתם ניגשים לביצוע הרכישה שיש מספר דברים שחשוב לבדוק בטרם הקנייה בכדי שלא תשימו כספכם על קרן הצבי.

תו תקן - מאד חשוב שלבר המים שאתם קונים יש תו תקן אשר מוכיח כי המוצר מאושר לפי מכון התקנים הישראלי כמוצר בטוח, שימו לב שתו התקן הוא למכשיו כמוצר חשמלי, לגבי הסננים, יש להם תו תקן משלהם והוא פחות חשוב בשלב זה מאחר והסננים הם דבר אשר אתם תוכלו לרכוש בעצמכם בכל נקודת מכירה ולפי בחירתכם, לא כמו שיגידו לכם במקומות אחרים שמחייבים אתכם לרכוש את הסננים אך ורק מהם.

התקנת המכשיר - כדאי מאד שאת בר המים יבוא להתקין אדם מקצועי, על מנת למנוע תקלות בעתיד בחיבורים לחשמל, למים וכמובן למערכת הביוב, מה גם שחשוב מאד לשמור על האחריות, עליה נסבר בסעיף הבא

אחריות - בדקו מה משך האחריות אשר אתם מקבלים - למי שמוכר לכם מוצר טוב לא תהיה לו בעיה לתת לכם איכות על המוצר אותו הוא מוכר.

עלויות אחזקת המיני בר מים - סעיף זה חשוב במיוחד, מאחר ואמנם הרכישה של המיני בר מים היא חד פעמים אך חשוב להסתכל על ההוצאות שלאחר מכן - כל כמה זמן צריך להחליף סננים או חלקים אחרים כמו נורות UV, האם ניתן להחליף לבד או שצריך להזמין איש מקצוע ולשלם לו, האם ניתן לרכוש את חלקי החילוף במקומות רבים או רק בחברה אחת. נקודות אלה חשובות מאד ברכישת המיני בר מים כי הן עלולות להגדיל משמעותית את ההוצאות על המים בבית.
מים רותחים - האם המכשיר מגיע לנקודת רתיחה וכמה זמן לוקח לו.

נוחות ועיצוב - למרות שאין השפעה בסעיף זה על איכות המים, עדיין הוא חשוב מאד. האם עיצוב המיני בר מים מתאים לכם? וכמובן האם נח להשתמש בו לכל מי שנמצא בבית בכל גיל ובכל גובה ללא בעיה וללא חשש לבטיחות.

דברים נוספים שחשובים במקרים מסויימים הם - כמות המים שהמכשיר מספק, האם המכשיר מתאים לשומרי שבת, האם הוא מתאים גם כבר מים למשרד ועוד.

לשאלות והמלצות נוספות צרו איתנו קשר ונשמח לעזור.