שלחו SMS חינם ונחזור אליכם בהקדם
מיני בר מים מיני בר מים

סנני מים מרכזיים  הכוללים הוספת מינרלים למים - בלעדי לאבידר מערכות מים
עכשיו במבצע מיוחד 


מגן אבנית מרכזי מגן אבנית מרכזי

חיים בבית ללא אבנית !!!
התקינו עכשיו מגן אבנית מרכזי+מינרלים


סנני מים סנני מים

סנני מים במחירים אטרקטיבים במיוחד
אם לא מצאתם את הסננים המתאימים לכם התקשרו עכשיו


סנן פילטר לתמי 4 סנן פילטר לתמי 4

חדש  באבידר מערכות מים
ערכת סנן המיועדת למיני בר של תמי 4 -FAMILY ו- PRIMO

לא תאמינו כמה כסף אפשר לחסוך!!!


מחסנית להחלפה לפילטר  מחסנית להחלפה לפילטר
סט מחסניות לסנן גרין טל .slr .נועם . 

מיני בר מים

לאחר שנים רבות של מחלקות בנושא איכות המים בישראל עדיין לא הגיעו למסקנה סופית לגבי ההמלצות - האם כדאי או לא כדאי לשתות מים ישירות מהברז בישראל. מצד אחד משרד הבריאות טוען כי איכות המים מספיק טובה ואין סיבה לחשוש ומהצד השני, העובדות בשטח מראות כי רב האנשים בוחרים שלא לשתות מים מהברז בבית ומוצאים תחליפים שונים כגון בר מים, מיני בר או סננים שונים לברז, אשר ישפרו את איכות המים אשר אנו מכניסים בסופו של יום לגופינו.

אין ספק שאחד השיקולים של מי שרוכש מיני בר או בר מים או גם איכות החיים ולא רק עניין איכות המים, מאחר ומאד נח שתמיד יש באופן זמין מים חמים או קרים.

ישנם כמה חברות גדולות אשר מספקות פתרון לעניין המים כמו מי עדן או נביעות בתחום המים המינרלים ותמי 4 בתחום הבר מים/מיני בר.

 

השאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם בסופו של יום היא האם שווה לשלם כל כך הרבה כסף ולהתחייב לחברה גדולה רק בגלל השם שלה או שעדיף למצוא פתרון שיהיה זול יותר ויתן את אותה תוצאה.


החברות הגדולות, כמו תמי 4 יגידו לכם שהמכשירים , הפילטרים והסננים השונים אשר לא נמכרים על ידם הם זולים יותר מאחר והם פחות טובים או שיגידו שנמכרים על ידי "חאפרים", אך אם תבדקו את העניין לעומק תראו שלא כך הוא הדבר.

גם בתחום הסלולר החברות הגדולות ניסו לשכנע אותנו במשך שנים שהמוצר שהם נותנים טוב יותר וגרמו לנו להתחייב ולשלם הרבה כסף עד שהצלחנו לגדלות שבעצם המוצר הוא אותו מוצר, השירות אותו שירות והתשלום... יכול להיות נמוך בהרבה אם לא קונים מוצר עם שם מסחרי מוכר, אך לא פחות איכותי, פעמים רבות אף איכותי יותר.

 

בנוסף החברות הגדולות בתחום בר המים מחייבים אתכם לקנות מהם סננים או פילטרים, מה שמייקר עוד יותר את הרכישה גם לטווח הארוך ומחייב אתכם לקנות מוצר יקר בהרבה ממה שתוכלו להשיג בשוק במחיר זול.


אם אתם רוצים לדעת איך יודעים שהבר מים/מיני בר שבחרתם איכותי ולא יהיו איתו בעיות בעתיד לחצו כאן וקבלו טיפים לבחירת הבר מים/מיני בר שלכם