שלחו SMS חינם ונחזור אליכם בהקדם
מיני בר מים מיני בר מים

סנני מים מרכזיים  הכוללים הוספת מינרלים למים - בלעדי לאבידר מערכות מים
עכשיו במבצע מיוחד 


מגן אבנית מרכזי מגן אבנית מרכזי

חיים בבית ללא אבנית !!!
התקינו עכשיו מגן אבנית מרכזי+מינרלים


סנני מים סנני מים

סנני מים במחירים אטרקטיבים במיוחד
אם לא מצאתם את הסננים המתאימים לכם התקשרו עכשיו


סנן פילטר לתמי 4 סנן פילטר לתמי 4

חדש  באבידר מערכות מים
ערכת סנן המיועדת למיני בר של תמי 4 -FAMILY ו- PRIMO

לא תאמינו כמה כסף אפשר לחסוך!!!


מחסנית להחלפה לפילטר  מחסנית להחלפה לפילטר
סט מחסניות לסנן גרין טל .slr .נועם . 

בדיקות תקופתיות לאקווריום

כאשר מדברים על בדיקות תקופתיות לאקווריום, מדברים גם על סוגים של בריכות נוי אך לא רק. למעשה כמגדלים עליכם להתחיל מהמקום הנכון ולפסוח על טעיות. אם אתם נחשבים חובבים, ראוי לדבר על חנקן ועל חומרים שאין לפסוח עליהם. קניית דגים, האכלתם בדרך הטובה וכמובן בדיקה תקופתית העונה על כל השאלות. לאלכס מיכל של אקווריום בדרך הטובה ביותר.

 

לבדוק נכון- בדיקות תקופתיות לאקווריום בבית


אין זה משנה אם מדברים על בית העסק או המקום הפרטי שלכם. מישהו צריך לעשות את העבודה היסודית של בדיקה תקופתית לאקווריום או לבריכות נוי. המחשבה המקצועית מדברת על חשיבות של החלפת המים ולא משנה מה מגדלים. בין אם מדברים על זהרונים, דגי זהב, גידול וכל השאר. החלפת מים ואפילו תחזוקה שוטפת או רגילה. גידולו המהיר של הדג בא לידי ביטוי בהגעתו לבגרות. למעשה מדברים על החלפת המים בזמן ותחייתם של הדגים לאורך השנים נוכח העובדה כי המים מוחלפים בזמן. תנאים סבירים בהשוואה לדברים אחרים. תדירות נכונה ויכולות גידול מרשימות לאורך שנים.

 

חשיבותם של מים נקיים


חשיבות המים הנקיים הינה מעל לכל ספק. למעשה מדברים על הקפדה של החלפה ושאיבת כל הרפש. גם סילוק של בקטריות מדבר על חלק מהניקוי והתחזוקה השוטפת. אחר כך מדברים על הפרשה של חומרים נקיים, בעוד הדגים אינם בורחים לשום מקום נוכח ריכוזי גז. כאמור, החלפת המים תסייע להעיף שאיבת רפש ולמנוע נזקים הקשורים בכימיקלים כאלה ואחרים. איכותם של המים? להלן מתכון לבעיות. מכאן למעשה מתקיימת חשיבות החלפת המים. למעשה מדברים על היכולת לסלק פטריות ועוד גורמים או גופים בלתי רצויים. היכולת שלא להדביק את שאר הדגים ומניעה של בעיות אחרות נוכח העבודה כי המים צברו חומרים רעילים אשר לא יספקו חיות ארוכה לדגים בשטח.בסיכום דבר, מדברים למעשה על סילוק האמוניה המגיע לא פעם גם מהצמחים והמזון הנרקב בתוך כל אקווריום. מכאן למעשה חשיבות התחזוקה בפועל. בסיכום דבר, השאיפה היא לשמר את האקווריום ולספק חיות מרשימה לאותם יצורים המשמשים לנוי בבית או במשרד.